Zasady współpracy

Działanie Wszechświata, a efekty

Należy pamiętać, że na tym świecie rodzimy się celowo nie wiedząc wszystkiego, co nas czeka, jak również jest powód, dla którego nie znamy dokładnie wszystkich przyczyn naszych obecnych ziemskich uwarunkowań, problemów, sytuacji etc. I jako, iż mogę Ci pomóc i dać przekazy, czy poczuć intuicyjnie, jasnowidząco, jasnoczująco to, co do mnie przychodzi, to nie mogę zagwarantować Ci odpowiedzi na Twoje pytania, problemy etc. Należy również pamiętać, iż wyższe istoty, Anioły, Przewodnicy duchowi często celowo mogą podawać nieprawdziwe informacje, czy też zasłaniać przed nami fakty z naszej przyszłości, gdyż po prostu dla naszej duszy, naszego rozwoju duchowego nie byłoby korzystne wiedzieć np. co nas czeka za kilka lat.

Gdybyś np. wiedział/a, że wygrasz za 4 lata w Lotto, czy Euro Jackpot, wtedy najprawdpodobniej nie przejmował(a)byś się swoimi obecnymi problemami finansowymi, ale być może właśnie to one są konieczne do tego, aby za 4 lata przejść do etapu, w którym już nie martwisz się o kwestie finansowe. W takim też przypadku wyższe istoty, Twój Przewodnik duchowy nie dopuści do poinformowania Cię wygranej za 4 lata, choćbyś spotkał/a się z samym Nostradamusem. Tak, czasem możesz uzyskać odpowiedź i uzyskać potwierdzenie, jednak często tylko w przypadku, gdyby nie korelowało to z Twoją karmą, lekcjami duchowymi, drogą Twojej duszy.

Zastrzeżenie – kwestia gwarancji efektów

Nie mogę zatem zagwarantować jakiś konkretnych efektów, tego, że uzyskasz odpowiedzi od A do Z i na pewno się sprawdzą, a już tym bardziej obiecać, że Twoje problemy znikną po rozmowie, konsultacji, czy sesji. Czasem mamy kwestie karmiczne, duchowe na wiele lat, czy nawet na całe życie i jakby dało się tak od razu wszystko załatwić, to nie rodzilibyśmy się i nie żyli na tej trudnej, surowej, ciemnej, ciężkiej planecie zwanej Ziemią często przez niemalże cały wiek, czy mocno ponad pół wieku, tylko przyszlibyśmy na tydzień i wesoło wrócili do Domu z wypaloną karmą oraz przerobionymi lekcjami duchowymi. Dlatego też nie obiecuję Ci konkretnych efektów, natomiast obiecać mogę to, że na ile będę czuć i potrafił oraz uważał, że mogę Ci pomóc, to Ci pomogę (w innym przypadku poinformuję Cię w zależności od konkretnej sytuacji).

Zdrowie psychiczne, a spotkanie / sesja

Sesja, spotkanie, współpraca ze mną nie stanowi terapii w rozumieniu terapii psychologicznej, jak również nie zastąpi pomocy psychologicznej, psychiatrycznej, jeżeli jest taka potrzeba w przypadku danej osoby. Jest to sesja duchowego doradztwa, konsultacji, nie należąca do medycyny stricte konwencjonalnej. Jest ona przeznaczona dla osób pragnących rozwijać się duchowo, poznać odpowiedzi na dręczące pytania, czy też poszerzyć wiedzę na temat swoich życiowych uwarunkowań, osób zainteresowanych duchowością, rozwojem duchowym, ezoteryką. Spotkanie jest dla osób zainteresowanych rozwojem duchowym, duchowością, ezoteryką. Jednakże NIE dla osób potrzebujących pomocy, leczenia psychiatrycznego, osób zaburzonych i/lub chorych psychicznie.

Sesje oraz spotkanie NIE są przeznaczone dla osób ze stwierdzonymi lub podejrzaną chorobą i/lub zaburzeniem psychicznym, do których należą: schizofrenia, psychozy endogenne, zaburzenia schizoafektywne, paranoja, parafrenia, zaburzenia afektywne, mania, choroba afektywna dwubiegunowa, zaburzenia psychotyczne, psychoza, urojenia, omamy, zaburzenia świadomości.

W przypadku stwierdzonej lub podejrzanej jeden lub kilku z wyżej wymienionych chorób / zaburzeń psychicznych ODMAWIAM spotkania, sesji. NIE pracuję z osobami cierpiącymi lub z podejrzeniem wyżej wymienionych chorób / zaburzeń psychicznych. W przypadku istnienia wyżej wymienionych chorób i/lub przyjmowania leków psychotropowych, typu: neuroleptyki, leki antypsychotyczne, leki leczące zaburzenia schizofreniczne energia jest na tyle zaburzona, a umysł tak mocno zaburzony, iż odmawiam pracy z osobami posiadającymi wyżej wymienione dolegliwości.

Zasady spotkania

Płatność za sesje, spotkania jest zawsze z góry. Spotykamy się dopiero w przypadku, w którym otrzymam płatność na swoim koncie bankowym. Dane do przelewu podam Ci w wiadomości prywatnej e-mail lub SMS’em (w zależności od tego, w jakiej formie się ze mną komunikujesz). Ostatecznie można przesłać potwierdzenie płatności, jednak w chwili obecnej większość banków obsługuje płatności ekspresowe.

Opłata (wymiana energetyczna) jest zatem zawsze jest za mój poświęcony czas, energię lub też za odpowiedź na konkretne pytanie, bez względu na subiektywną ocenę osoby, z którą współpracuję nt. otrzymanych odpowiedzi, ich tzw. sprawdzalności (patrz wyjaśnienie wyżej), czy subiektywną ocenę owych rzetelności. Nie mogę również obiecać konkretnych efektów, czy oczekiwanych zmian.

W przypadku Twoich wrażliwych danych, nie są one udostępniane podmiotom trzecim i wykorzystywane są jedynie w celach niezbędnych do wykonania danej usługi, działania. Zawsze posiadasz wgląd do udostępnionych przez siebie danych. Dane udostępnione przez Ciebie są usuwane po wykonaniu danej usługi, działania.

Scroll to Top