Sesja jasnowidzenia – jasnowidzenie, jasnoodczuwanie – jasnowidz online

Sesja jasnowidzenie – konsultacja w formie: rozmowa telefoniczna czy też online przez Facebook Messenger, Google Meet lub Skype

Zapraszam Cię na spotkanie, konsultację w formie rozmowy przez telefon, Facebook Messenger, Google Meet czy Skype. Podczas rozmowy, spotkania możliwe będzie dokładniejsze przyjrzenie się Twoim obecnym uwarunkowaniom. Będę mógł odpowiedzieć na Twoje pytania, udzielić Ci rad, wskazówek w konkretnej sytuacji. Zarówno jeżeli chodzi o kwestie w obrębie: sfery uczuciowej, finansowej, zawodowej, rodzinnej, zdrowotnej. Aczkolwiek również kwestie związane z rozwojem duchowym. Czyli głębszym duchowym poznaniem, zrozumieniem swoich problemów, wyzwań życiowych oraz uwarunkowań z wyższej, duchowej perspektywy. Podczas konsultacji mogę również zaproponować Ci różne rozwiązania w zależności od Twojej indywidualnej sytuacji, uwarunkowań w których się znajdujesz.

Przekazy z Góry / Boga / Absolutu / wyższych istot / Przewodników duchowych / Aniołów

Podczas sesji korzystam ze swojej intuicji. Z tego, co przychodzi do mnie ze strony wyższych istot, Twojego Przewodnika duchowego, Aniołów, istot opiekuńczych, Twoich bliskich dusz, od Boga/Góry/Źródła/Absolutu/Wyższej Inteligencji, czy jakkolwiek nie Jego/Jej nie nazwiemy. Dodatkowo czasem posiłkuję się narzędziami, typu wahadełko, karty Anielskie, czy innymi.

Jednak podczas tego, co wykonuję jestem jedynie przekaźnikiem tego, co przychodzi do mnie z Góry. Jestem w tym momencie dla Ciebie przewodnikiem w tej ziemskiej formie. Aczkolwiek to, co do mnie przychodzi pochodzi często od najznamienitszych Mistrzów, istot światła w świecie duchowym, obecnie poza ziemską formą, znajdujących się w naszym prawdziwym Domu. Część z nich kiedyś inkarnowała m.in. na Ziemi, czy w innych światach – inne istoty nigdy nie przechodziły cyklu inkarnacji. Często bywa tak, że np. Przewodnicy duchowi pragną mocno nawiązać kontakt ze swoim podopiecznym (osobą, która obecnie inkarnuje). A z takich, czy innych względów trudno jest im skomunikować się z daną osobą, aby przekazać istotne rady, informacje, wskazówki wobec konkretnej życiowej sytuacji, wyzwania, uwarunkowań.

Sesje jasnowidzenia - jasnowidzenie, jasnowidz, jasnoodczuwanie - zapraszam na intuicyjne przekazy ze strony istot światła, istot Anielskich, Boga, Źródła, Góry, Absolutu, Przewodników duchowych oraz intuicji
Zapraszam Cię na spotkanie z zakresu sesji jasnowidzenia, jasnoodczuwania – przekazy intuicyjne pochodzą z poziomu świata ducha. Mogą być to przekazy od Twojego Przewodnika duchowego, bliskiej duszy, Archanioła, Mistrzów duchowych, czy ze strony Boga / Absolutu / Wyższej Inteligencji.

Umów się na spotkanie – konsultację – sesję jasnowidzenia, przekazów intuicyjnych

Jeżeli zainteresowało Cię to i podjąłeś/podjęłaś decyzję na temat konsultacji ze mną z zakresu sesji jasnowidzenia, jasnoodczuwania, przekazów z Góry / Boga / Absolutu / wyższych istot / Przewodników duchowych / Aniołów – umów się na spotkanie. Zanim skontaktujesz się zapoznaj się proszę z treścią zasad współpracy.

W przypadku decyzji, odwiedź stronę: Umów się na sesję. Znajdziesz tutaj szczegóły na temat sposobu kontaktu ze mną i wszystkie niezbędne informacje.

Jeżeli nie jesteś pewny/pewna, jaki rodzaj sesji, spotkania jest dla Ciebie najlepszy, to po prostu umów się na spotkanie. Podczas rozmowy znajdziemy odpowiedni dla Ciebie kierunek i to, czego w tym momencie potrzebujesz. Warto natomiast podjąć ten pierwszy krok w drodze ku głębszemu zrozumieniu siebie, swoich uwarunkowań, wyzwań i samego / samej siebie.

Scroll to Top