Skontaktuj się ze mną – kontakt z jasnowidzem Rafałem

Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana tym, co mogę dla Ciebie zrobić i chciałbyś/chciałabyś się ze mną skontaktować. Zapoznałeś/zapoznałaś się również z: zasadami współpracy, odwiedziłeś/aś zakładkę: umów się na spotkanie i zdecydowałeś/zdecydowałaś się na sesję, spotkanie, to skontaktuj się ze mną pisząc bezpośrednio na mój adres email, wysyłając SMS’a lub korzystając ze znajdującego się poniżej formularza kontaktowego.

Wybierając opcję “Wyślij”, wysyłając e-mail lub SMS potwierdzasz, iż zapoznałeś/zapoznałaś się z zasadami współpracy.

Adres e-mail: rafal@jasnowidz-rafal.pl

SMS – nr telefonu: 508 361 256

Proszę nie kontaktować się dzwoniąc do mnie bezpośrednio na telefon. Preferowane formy kontaktu to formularz kontaktowy, e-mail oraz SMS.

Napisz krótką wiadomość e-mailem, SMS’em lub przez formularz kontaktowy, podczas której podaj ilość godzin spotkania (minimalny czas spotkania, to 1 godzina, czyli 60 minut), jaka Cię interesuje, jaką formę spotkania wybierasz (telefon, Messenger, Google Meet, Skype) i ewentualnie jakie terminy wchodziłyby w grę w Twoim przypadku. W odpowiedzi otrzymasz informacje dotyczące danych do przelewu. Poproszę Cię o numer telefonu (jeżeli wybrałeś/aś rozmowę przez telefon) i być może również o zdjęcie oraz otrzymasz inne informacje na temat spotkania. Po otrzymaniu od Ciebie przelewu otrzymasz informację potwierdzającą jego otrzymanie wraz z propozycją daty oraz godziny (lub potwierdzenie zaproponowanego przez Ciebie terminu oraz godziny) i ewentualne namiary na wybrany komunikator.

Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się poniżej.

Formularz kontaktowy

    Scroll to Top