Umów się na spotkanie – konsultację, sesję jasnowidzenia, wsparcia duchowego doradztwa

Jeżeli zainteresowało Cię to, co mogę Ci zaproponować i podjąłeś/podjęłaś decyzję na temat spotkania ze mną. Zarówno jeżeli chodzi o sesję jasnowidzenia, wsparcia duchowego, pracy z karmą, lekcjami duchowymi, sesję medium, czy inną, możesz umówić się ze mną na spotkanie.

Umów się na spotkanie pisząc do mnie krótką wiadomość na adres e-mail: rafal@jasnowidz-rafal.pl lub pisząc krótkiego SMS’a pod numer: 508 361 256. Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego, który znajdziesz w zakładce Kontakt. Zanim skontaktujesz się ze mną zapoznaj się proszę z treścią zasad współpracy.

Cena spotkania, konsultacji sesji jasnowidzenia, wsparcia duchowego, przekazów Anielskich i duchowych Przewodników, analizy karmicznej i lekcji duchowych

Cena spotkania z zakresu sesji jasnowidzenia, jasnoodczuwania, duchowej konsultacji, konsultacji wsparcia, przekazów ze strony Aniołów i duchowych Przewodników wynosi 300za godzinę (60 minut) spotkania. Niezależnie od formy (telefon, Messenger, Google Meet, Skype). Cena liczona jest zawsze od każdej rozpoczętej godziny spotkania.

Cena spotkania z zakresu sesji analizy karmicznej, lekcji duchowych – pracy z negatywną karmą, procesami karmicznymi oraz lekcjami duchowymi wynosi 700zł. Spotkanie w zakresie analizy karmicznej trwa do 1 godziny spotkania (60 minut). Cena liczona jest od każdej rozpoczętej sesji analizy procesów karmicznych, lekcji duchowych.

Sposób umówienia na na spotkanie, konsultację, sesję jasnowidzenia, wsparcia duchowego, analizy karmicznej etc

W treści wiadomości napisz proszę, jaka forma spotkania Cię interesuje: sesja spotkania jasnowidzenia przez telefon, online na Facebook Messenger, czy też przez Google Meet lub Skype. Napisz również ile godzin spotkania, konsultacji, rozmowy Cię interesuje (minimalny czas zarezerwowanego spotkania, to 1 godzina, czyli 60 minut). Daj znać w wiadomości ile godzin spotkania Cię interesuje (w przypadku większej ilości godzin, opłacasz je w zależności od ilości zarezerwowanych godzin, czyli cenę mnożysz przez ilość zarezerwowanych godzin spotkania).

W przypadku sesji analizy karmy – analizy sesji procesów karmicznych i lekcji duchowych jedna sesja trwa standardowo 1 godzinę, czyli 60 minut spotkania.

W odpowiedzi otrzymasz krótką wiadomość z danymi do wykonania przelewu. Po otrzymaniu od Ciebie przelewu oraz zaksięgowaniu go na moim koncie bankowym otrzymasz wiadomość e-mail lub SMS (w zależności od tego, jak się ze mną skontaktowałeś/aś) potwierdzającą otrzymanie przelewu oraz propozycją terminu spotkania. Możesz również wcześniej wpisać swoją propozycję spotkania w wiadomości e-mail lub SMS’ie. Po otrzymaniu od Ciebie akceptacji w zakresie terminu oraz godziny spotkania jesteśmy umówieni. Ewentualnie ustalamy odpowiadający Ci inny termin lub godzinę spotkania. Jest możliwość płatności również przez Paypal.

Jeżeli wybrałeś/aś telefon – już nic nie musisz robić. Po prostu zadzwonię do Ciebie w umówionym dniu oraz godzinie. Jeżeli natomiast wybrałeś/aś kontakt przez Messenger – otrzymasz link do mojego konta na Facebooku i Twoim zadaniem będzie dodanie mnie do znajomych. W przypadku wybrania Google Meet numer telefonu do kontaktu jest taki sam, jak w przypadku rozmowy telefonicznej, czyli 508 361 256. Natomiast w przypadku wybrania komunikatora Skype otrzymasz login Skype i Twoim zadaniem będzie napisanie do mnie wiadomości na czacie Skype, abym wiedział, że Ty to Ty.

Przed spotkaniem możesz przygotować sobie listę pytań, kwestii, spraw, które Cię interesuje, na która chciałbyś/chciałabyś uzyskać odpowiedzi ze strony wyższych istot, Przewodnika duchowego, istot światła, Boga/Źródła/Absolutu/Góry lub też pytania, tematy, o których chciałbyś/chciałabyś ze mną porozmawiać lub o które chciałbyś/chciałabyś mnie zapytać.

Scroll to Top