Umów się na spotkanie – konsultację, sesję jasnowidzenia, wsparcia duchowego doradztwa

Jeżeli zainteresowało Cię to, co mogę Ci zaproponować i podjąłeś/podjęłaś decyzję na temat spotkania ze mną. Zarówno jeżeli chodzi o sesję jasnowidzenia, wsparcia duchowego, pracy z karmą, lekcjami duchowymi, sesję medium, czy inną, możesz umówić się ze mną na spotkanie.

Umów się na spotkanie pisząc do mnie krótką wiadomość na adres e-mail: rafal@jasnowidz-rafal.pl lub pisząc krótkiego SMS’a pod numer: 508 361 256. Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego, który znajdziesz w zakładce Kontakt. Zanim skontaktujesz się ze mną zapoznaj się proszę z treścią zasad współpracy.

Cena spotkania, konsultacji sesji jasnowidzenia, wsparcia duchowego, przekazów Anielskich i duchowych Przewodników, analizy karmicznej i lekcji duchowych

Cena spotkania z zakresu sesji jasnowidzenia, jasnoodczuwania, duchowej konsultacji, konsultacji wsparcia, przekazów ze strony Aniołów i duchowych Przewodników wynosi 250za godzinę (60 minut) spotkania. Niezależnie od formy (telefon, Messenger, Google Meet, Skype). Cena liczona jest zawsze od każdej rozpoczętej godziny spotkania.

Cena spotkania z zakresu sesji analizy karmicznej, lekcji duchowych – pracy z negatywną karmą, procesami karmicznymi oraz lekcjami duchowymi wynosi 500zł. Spotkanie w zakresie analizy karmicznej trwa do 1 godziny spotkania (60 minut). Cena liczona jest od każdej rozpoczętej sesji analizy procesów karmicznych, lekcji duchowych.

Sposób umówienia na na spotkanie, konsultację, sesję jasnowidzenia, wsparcia duchowego, analizy karmicznej etc

W treści wiadomości napisz proszę, jaka forma spotkania Cię interesuje: sesja spotkania jasnowidzenia przez telefon, online na Facebook Messenger, czy też przez Google Meet lub Skype. Napisz również ile godzin spotkania, konsultacji, rozmowy Cię interesuje (minimalny czas zarezerwowanego spotkania, to 1 godzina, czyli 60 minut). Daj znać w wiadomości ile godzin spotkania Cię interesuje (w przypadku większej ilości godzin, opłacasz je w zależności od ilości zarezerwowanych godzin, czyli cenę mnożysz przez ilość zarezerwowanych godzin spotkania).

W przypadku sesji analizy karmy – analizy sesji procesów karmicznych i lekcji duchowych jedna sesja trwa standardowo 1 godzinę, czyli 60 minut spotkania.

W odpowiedzi otrzymasz krótką wiadomość z danymi do wykonania przelewu. Po otrzymaniu od Ciebie przelewu oraz zaksięgowaniu go na moim koncie bankowym otrzymasz wiadomość e-mail lub SMS (w zależności od tego, jak się ze mną skontaktowałeś/aś) potwierdzającą otrzymanie przelewu oraz propozycją terminu spotkania. Możesz również wcześniej wpisać swoją propozycję spotkania w wiadomości e-mail lub SMS’ie. Po otrzymaniu od Ciebie akceptacji w zakresie terminu oraz godziny spotkania jesteśmy umówieni. Ewentualnie ustalamy odpowiadający Ci inny termin lub godzinę spotkania. Jest możliwość płatności również przez Paypal.

Jeżeli wybrałeś/aś telefon – już nic nie musisz robić. Po prostu zadzwonię do Ciebie w umówionym dniu oraz godzinie. Jeżeli natomiast wybrałeś/aś kontakt przez Messenger – otrzymasz link do mojego konta na Facebooku i Twoim zadaniem będzie dodanie mnie do znajomych. W przypadku wybrania Google Meet numer telefonu do kontaktu jest taki sam, jak w przypadku rozmowy telefonicznej, czyli 508 361 256. Natomiast w przypadku wybrania komunikatora Skype otrzymasz login Skype i Twoim zadaniem będzie napisanie do mnie wiadomości na czacie Skype, abym wiedział, że Ty to Ty.

W przypadku niektórych kwestii potrzebne będzie więcej czasu pracy (np. podczas sesji analizy karmicznej i lekcji duchowych polecane jest 3 godziny spotkania). W innych przypadkach wystarczy nam godzina. Przed spotkaniem możesz przygotować sobie listę pytań, kwestii, spraw, które Cię interesuje, na która chciałbyś/chciałabyś uzyskać odpowiedzi ze strony wyższych istot, Przewodnika duchowego, istot światła, Boga/Źródła/Absolutu/Góry lub też pytania, tematy, o których chciałbyś/chciałabyś ze mną porozmawiać lub o które chciałbyś/chciałabyś mnie zapytać.

Scroll to Top