Sesja – spotkanie pracy z karmą, lekcjami duchowymi – emocje, przekonania

Sesja pracy z karmą oraz duchowymi lekcjami, jak też ograniczającymi przekonaniami, uczuciami, negatywnymi emocjami

Zapraszam Cię na sesję pracy z Twoją karmą oraz indywidualnymi lekcjami duchowymi, które związane są z Twoją obecną inkarnacją, czyli Twoim obecnym życiem i jego uwarunkowaniami.

Rozpoznanie i praca z transformacja duchową – konsultacja w formie: sesja na telefon – rozmowa telefoniczna lub online Facebook Messenger, Google Meet lub też Skype

Podczas naszego życia, jeżeli obserwujemy naszą obecną inkarnację jedynie z perspektywy obecnych uwarunkowań życie może często wydawać się niezrozumiałe, chaotyczne, nie trzymające się sensu, nielogiczne, czy niesprawiedliwe. Jednak inaczej kwestia wygląda, jeżeli zajrzymy głębiej, poza nasze obecne uwarunkowania. Do tego, co spowodowało aktualne życiowe wyzwania, problemy, czy kwestie, z którymi przynosi się nam mierzyć.

Pytamy często: dlaczego to się dzieje? Dlaczego ta sytuacja się powtarza? Dlaczego ciągle mam problemy w związkach, relacjach? Co sprawia, że ciągną się problemy finansowe? W czym tkwi przyczyna obecnych problemów zdrowotnych? Co Życie / Wszechświata chce, abym zrozumiał/zrozumiała na podstawie tego, co mi się przydarza w moim życiu?

Karma - prawo przyczyny i skutku - lekcje duchowe, duchowe nauki duszy - rozwój duszy, duchowość, rozwój duchowy - praca z emocjami, uczuciami, związkami, przekonaniami
Karma, to prawo przyczyny i skutku, które oddziałuje na podstawie naszych własnych działań.
Lekcje duchowe zaś związane są z rozwojem i naukami dla naszej duszy. Karma jest często nieodłącznie związana z lekcjami duchowymi.

Analiza procesów karmicznych

Karma, to słowo wywodzące się z sanskrytu, oznaczającego działanie. Każde intencjonalne działanie (poziom intencji, to poziom naszej duszy) tworzy wprost proporcjonalne wrażenie w naszej duszy. To, jakie mamy intencje i jakie działania podejmujemy zgodnie z danymi intencjami, to nasza własna identyfikacja z efektami tychże działań. Karma, to prawo przyczyny i skutku – prawo wyrównywania balansu energetycznego. Jeżeli działamy zgodnie z naszą duszą – czyli nasze działania wynikają z poziomu Miłości, Serca, są z dobrem dla innych i dla nas samych – podąży za nami szczęście. Jeżeli zaś działanie wynika z niskich pobudek ego, umysłu i egoistyczna chęć zaspokojenia swoich pragnień i dążeń godzi intencjonalnie w dobro innych ludzi, istot, czy nas samych – pójdzie za nami cierpienie. Należy zrozumieć, że czyn nie kończy się – tak, jak mogłoby się wydawać z ziemskiej perspektywy – na wykonaniu działania, tylko w momencie, gdy doświadczymy od początku do końca efektów swoich własnych działań.

Świat zewnętrzny to odbicie naszej świadomości

Świat też jest dokładnym odbiciem nas samych i nie istnieje tak naprawdę nic, co nie jest częścią naszej świadomości. Dlatego też nie ma innej drogi, niż ta, że to, co jest w naszym wnętrzu wcześniej czy później zmanifestuje się w świecie zewnętrzny, stworzy uwarunkowania zewnętrzne. Karma, może objawiać się w przeróżny sposób. Od uwarunkowań zewnętrzny, po repetytywne nieświadome cykliczne wzory mentalno-psychiczno-emocjonalne.

Podczas sesji, gdy opowiesz mi dokładniej o swoich uwarunkowaniach, przenalizujemy, jakie procesy karmiczne rządzą być może Twoim życiem. Zidentyfikujemy również co dokładnie się dzieje i postaramy się ustalić co stanowi głębszą przyczynę Twoich obecnych wyzwań, uwarunkowań. Pomogę Ci też w pracy z ewentualnymi negatywnymi emocjami, wzorami myślowymi, ograniczającymi, szkodliwymi przekonaniami etc.

Lekcje duchowe, czyli Ziemia, to twarda szkoła przetrwania

Ziemia to jedna z najtrudniejszych planet, światów, na których inkarnują dusze. Świat na którym przyszło nam obecnie inkarnować jest pełen cierpienia, mroku, bólu, traum i krzywd, zła. Jest to niepodważalny fakt. “Życie to cierpienie”, jak powiedział sam Buddha. Często lekcje duchowe powiązane są z kwestiami karmicznymi. I nim wyżej w rozwoju duchowym, tym dusza ma zarówno więcej nagromadzonej negatywnej karmy. Ale również jest gotowa, aby zmierzyć się z coraz trudniejszymi lekcjami duchowymi. Jednakże również i tutaj można odnaleźć spokój, radość, wolność. Są to atrybuty ducha i jako dusze rozwijamy je i odkrywamy przez transcendencję coraz trudniejszych wyzwań. Wyzwań, które stawiamy sobie, na które zgadzamy się jako dusze będąc w świecie duchowym, aby doświadczyć tutaj na Ziemi.

Podczas sesji przenalizujemy to, jakich lekcji duchowych możesz doświadczać jako dusza w obecnym wcieleniu, podczas teraźniejszej inkarnacji. I jak najlepiej możesz wyjść z danej lekcji duchowej, jak odrobić, przerobić tę lekcję, aby nie musieć powtarzać jej w kolejnych inkarnacjach.

Związki karmiczne – karmiczne relacje

Tak naprawdę każda bliższa relacja, jaką nawiązujemy w naszym obecnym wcieleniu jest z duszą, którą poznaliśmy już wcześniej. Może to być duszą, z którą zrezonowaliśmy w świecie dusz, jednakże często bliższe relacje (relacje romantyczne, rodzinne, przyjacielskie, zawodowe) tworzymy z istotami już nam znajomymi, gdzie więź miłości została stworzona już przed naszym narodzeniem.

Jesteśmy Miłością i miłość jest naszą inherentną, najgłębszą naturą, jednakże podczas naszych wielu inkarnacji. Jednakże – szczególnie będąc na niższych poziomach rozwoju duchowego – w m.in, ludzkich formach ludzie zapominają o swojej prawdziwej naturze. Często wiedzeni niskimi pobudkami ego, umysłu dokonując świadomego krzywdzenia innych. Często ma to miejsce w bliższych relacjach (np. związkach małżeńskich, relacjach partnerskich, czy w relacji rodzic – dziecko). Niemniej jednak nieśmiertelne prawo przyczyny i skutku zawsze ponownie wiąże ze sobą dusze, które w jakiś sposób wcześniej – w jedną, czy dwie strony – nastąpił jakiś rodzaj krzywdy. Czasem związek karmiczny, czy karmiczna relacja może być z duszą, której nie znaliśmy, tylko po to, aby została wypalona karma, która np. dana dusza ma do wypalenia.

Podczas analizy karmicznej możliwe jest przeanalizowanie głębiej karmicznych kwestii związanych z danym związkiem, relacją karmiczną. Warto przy tym wspomnieć, iż relacje karmiczne uwielbiają pojawiać się np. pod przykrywką prawdziwej miłości romantycznej, czy nawet “bratniej duszy”. Podczas gdy w rzeczywistości była to po prostu kolejna lekcja duchowa, bolesna karmiczna do przerobienia, wypalenia.

Sesje z zakresu pracy z karmą oraz lekcjami duchowymi to często praca na kilka godzin

Weź proszę pod uwagę, iż w przypadku sesji z zakresu pracy z lekcjami duchowymi oraz kwestiami karmicznymi najlepiej zarezerwować sobie kilka godzin spotkania, gdyż taka praca może trwać dłużej. Polecam Ci opłacić 3 godziny spotkania. Wtedy będziemy mieć wystarczająco dużo czasu, aby omówić więcej, czy też bardziej zaawansowane kwestie karmiczne, lekcje duchowe i będziemy mieli więcej przestrzeni, aby z nimi popracować.

W przypadku decyzji, odwiedź stronę: Umów się na sesję, gdzie znajdziesz szczegóły na temat sposobu kontaktu ze mną i wszystkie niezbędne informacje.

Jeżeli jesteś osobą początkującą, jeżeli chodzi o rozwój duchowy, czy chciałbyś/chciałabyś zacząć drogę poznawania siebie, albo po prostu potrzebujesz głębiej porozmawiać o duchowych swoich doświadczeniach, uwarunkowaniach, rozwikłać obecne życiowe wyzwania, problemy. Jest to zatem doskonała decyzja, aby zacząć od spotkania tego typu.

Scroll to Top