Sesja wsparcia – konsultacja duchowa, doradztwo, duchowe przewodnictwo

Sesje inwyudualne z zakresu wsparcia i doradztwa duchowego - konsultacje duchowe online - pocieszenie z perspektywy duchowej - emocje, uczucia, związki, relacje - praca wewnętrzna on-line
Sesje indywidualne, są to sesje, konsultacje duchowe oraz duchowego doradztwa podczas których możliwe spojrzenie na poziom emocji, uczuć – praca z emocjami, uczuciami, przekonaniami i nie tylko. W zależności od danego przypadku.

Sesja duchowego wsparcia, konsultacja duchowa, przewodnictwo

Konsultacja jest w formie: rozmowa telefoniczna, jak również online przez Facebook Messenger, Google Meet lub Skype

Chciałbym Cię zaprosić na konsultację w formie rozmowy przez telefon, Skype, Facebook Messenger, czy Whatsapp. Rozmowa tego typu, konsultacja duchowa, sesja wsparcia jest praktycznie dla każdego, kto zechciałby uzyskać więcej zrozumienia dla swojej obecnej sytuacji życiowej, ale również otworzyć się głębiej na świadomy rozwój duchowy, połączyć lepiej ze swoją duszą, Wyższą Jaźnią. Być może dopiero zaczynasz swoją drogę ze świadomym rozwojem duchowym? A może już dłuższy czas jesteś na tej ścieżce? W naszym życiu jesteśmy wiecznymi uczniami i do czasu osiągnięcia pełnego duchowego mistrzostwa w formie oświecenia, zawsze są kwestie, które możemy głębiej zrozumieć, poznać. A wszystko zaczyna się od poznania siebie i tak naprawdę droga duchowego rozwoju jest drogą samopoznania – tak ostatecznie.

Duchowe wsparcie – konsultacje – duchowe doradztwo – przewodnictwo

W naszym życiu możemy znajdować się na przeróżnym etapie duchowym. Nasza droga duszy, to tysiące, dziesiątki tysięcy, czy setki tysięcy wcieleń, inkarnacji, podczas których uczymy się siebie, świata, rozwijamy nasze cechy duszy, jak również dokonujemy kolejnych etapów transcendencji, nasz duch rozwija się coraz głębiej poznaje swoją własną naturę. Czasem w naszym życiu pojawiają się uwarunkowania, których nie do końca rozumiemy. A innym razem po prostu pojawia się potrzeba wkroczenia na głębsze wody duchowych eksploracji. Jeżeli potrzebujesz duchowego wsparcia, rozmowy, konsultacji, zarówno jeżeli chodzi o Twoje życiowe kwestie, uwarunkowania, czy wyzwania, których dotykasz w swoim codziennym życiu – zapraszam Cię na duchową konsultację z zakresu wsparcia, doradztwa, przewodnictwa. Podczas spotkania, sesji jest możliwość praca na poziomie emocji, uczuć, myśli, przekonań, czy tego, jak reagujemy na dane życiowe uwarunkowania.

Umów się na spotkanie – konsultację – sesję duchowego doradztwa oraz wsparcia

Jeżeli to, o czym czytasz tutaj z Tobą rezonuję i chciałbyś/chciałabyś spotkać się ze mną podczas rozmowy telefonicznej, czy też przez Skype, Messenger, Whatsapp, to zapraszam Cię do kontaktu ze mną. Zanim się ze mną skontaktujesz przeczytaj proszę zasady naszej współpracy.

W przypadku decyzji, odwiedź stronę: Umów się na sesję, gdzie znajdziesz szczegóły na temat sposobu kontaktu ze mną i wszystkie niezbędne informacje.

Jeżeli jesteś osobą początkującą, jeżeli chodzi o rozwój duchowy, czy chciałbyś/chciałabyś zacząć drogę poznawania siebie, albo po prostu potrzebujesz głębiej porozmawiać o duchowych swoich doświadczeniach, uwarunkowaniach, rozwikłać obecne życiowe wyzwania, problemy – jest to doskonała decyzja, aby zacząć od spotkania tego typu.

Na sesję duchowego doradztwa oraz wsparcia nie ma konieczności, czy sugestii, aby przygotowywać sobie listę pytań, kwestii. Przybądź po prostu taki, jaki jesteś, taka jaka jesteś.

Scroll to Top