Od zawsze czułem więcej

Moja podróż w czasie i przestrzeni na planecie Ziemi

Witam serdecznie. Mam na imię Rafał. Całe moje życie związane jest z rozwojem duchowym, duchowością i poznawaniem świata, który jest natywnie niedostrzegalny przez pięć ludzkich zmysłów oraz logiczny umysł. Jednak to, że więcej czuję, widzę, dostrzegam towarzyszy mi od najmłodszych lat. Zawsze również naturalnie przychodziło duchowe wspieranie innych ludzi, doradzenie, bycie dla nich wsparciem i przewodnikiem duchowym. Wiele osób gdzieś na swoim głębszym poziomie duszy czuło, że może do mnie zwrócić się po radę, pomoc, wsparcie, nakierowanie na właściwe tory, obranie właściwej drogi.

Słońce przebijające się przez korony drzew

Jasnowidz Rafał

Prawdziwy rozwój duchowy, to świadomość Serca

Od zawsze, odkąd pamiętam w sposób naturalny przychodziło mi nakierowanie innych, pokazanie właściwych, odpowiedzi. Natomiast z czasem rozwijająca się u mnie intuicja i kontakt ze światem duchowym, wyższymi istotami światła, Przewodnikami duchowymi, Aniołami sprawił, że zacząłem więcej czuć, widzieć, słyszeć, doświadczać nie tylko na poziomie ludzkich zmysłów, ale również – a może przede wszystkim – na poziomie Serca i oczu duszy.

Intuicja, to rozmowa z duszą i jest pierwszym źródłem informacji. Natomiast umysł powinien być narzędziem dla codziennych kwestii, ale jeżeli chodzi o poznawanie siebie, poszerzanie samoświadomości, rozwój duchowy, to pierwszym i najważniejszym narzędziem jest intuicja, Intuicja, głos naszego Serca, głos naszej duszy. A jej rozwój pozwolił mi widzieć, czuć, słyszeć, a co za tym idzie wiedzieć coraz więcej…

Umysł to wspaniały sługa, lecz okropny mistrz”.

Podróż trwa cały czas

Podczas mojego życia zaczerpnąłem różnego typu wiedzę, czytając książki, poznając różnych ludzi, kończąc kursy, warsztaty i szkolenia. Interesowały mnie różne tematy z zakresu wiedzy ezoterycznej i rozwoju duchowego. Jednak największa wiedza, jaką możemy zdobyć, to mądrość naszego Serca. Bycie po prostu dobrym człowiekiem, kierowanie się miłością, współczuciem. Czyli po prostu Sercem, zgodnym z naszą najgłębszą naturą. Gdyż właśnie tym jesteśmy w swojej najgłębsze naturze – Spokojem, Radością, Miłością.

Scroll to Top