Odpowiedź na jedno proste, konkretne pytanie

Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana krótką, prostą odpowiedzią na jedno konkretne pytania, to istnieje również taka możliwość. W takim przypadku nie ma konieczności umawiania się na konkretny termin, czy czas.

W takim wypadku po prostu wyślij mi swoje pytanie, imię oraz swoją datę urodzenia e-mailem, SMS’em lub korzystając z formularza kontaktowego, który znajdziesz w zakładce Kontakt.

Zanim zdecydujesz się na zadanie pytania, przeczytaj wcześniej konieczne informacje zawarte w zakładce zasady naszej współpracy.

Przebieg i zasady zadawania pytania

Całość przebiega w bardzo prosty sposób. Najpierw wysyłasz mi e-maila, piszesz przez formularz kontaktowy lub piszesz SMS’a z jednym konkretnym pytaniem, na które potrzebujesz uzyskać prostej, krótkiej odpowiedzi (zawrzyj również swoje imię i datę urodzenia). W odpowiedzi otrzymasz dane do przelewu. Po zaksięgowaniu opłaty na moim koncie otrzymasz odpowiedź na swoje pytanie dokładniej w takiej formie, w jakiej napisałeś/napisałaś do mnie. Czyli odpowiedź może zawierać się albo w formie e-maila albo SMS’a.

Jeżeli chciałabyś/chciałabyś uzyskać odpowiedź w formie nagranego tekstu audio, to wyraź proszę taką prośbę w trakcie zadawania pytania. W takim wypadku odpowiedź nagram w formie audio i otrzymasz link do niej e-mailem lub SMS’em.

Cena krótkiej odpowiedzi na jedno proste, konkretne pytanie wynosi 100zł. Odpowiedź jest w formie jednego zdania – w zależności od pytania. Pamiętaj jednak, iż jeżeli chodzi o pytania bardziej ogólne, dłuższe, czy złożone, to w tym przypadku zapraszam Cię do umówienia się na spotkanie. Jest to spotkanie, rozmowa, sesja, konsultacja telefoniczna lub przez wybrany przez Ciebie komunikator. Gdyż odpowiedź na pytanie zawiera jedynie prostą, niezłożoną odpowiedź na Twoje pytanie.

Możesz oczywiście zadać dowolną ilość pytań. W takim przypadku pomnóż po prostu 100zł przez ilość pytań, na które chciałbyś/chciałabyś uzyskać odpowiedzi.

Scroll to Top